جذب نیروی انسانی جدید در پالایش گاز بیدبلند ۲

جذب نیروی انسانی جدید در پالایش گاز بیدبلند ۲

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایشگاه بید بلند ۲ ، رئیس منابع انسانی این شرکت از جذب ۱۰۰ نفر نیروی جدید در این پالایشگاه خبر داد و گفت: دوره‌های آموزشی و بدو استخدام این نیروها که به منظور مدیریت و راهبری بخش‌های مختلف این پالایشگاه در دست ساخت جذب شده اند، در حال انجام است.

تیمور جدید الاسلامی با یادآوری این که جذب نیروی انسانی جدید با مجوزهای لازم از وزارت نفت انجام شده است، افزود: تمامی تشریفات قانونی لازم برای آموزش و استخدام این افراد انجام شده و با تکمیل این دوره‌های آموزش فعالیت آنها آغاز خواهد شد.

وی با بیان این که در نمودار سازمانی شرکت پالایش گاز بیدبلند ۲ حضور ۸۴ سمت پیش‌بینی شده است، گفت: این درحالی است که شرایط کنونی در ستاد این پالایش و سایت‌های اجرایی حدود ۴۲ نفر مشغول به کار هستند.

به گزارش شانا، هدف از ساخت پالایشگاه گاز بیدبلند۲ شیرین‌سازی و فرآورش روزانه ۵۷ میلیون مترمکعب در روز گاز طبیعی برای تامین گاز مورد نیاز مشترکان مختلف کشور است و بخشی از آن برای تزریق صیانتی اختصاص می‌یابد.

پیش‌بینی می‌شود با ساخت پالایشگاه بیدبلند۲ سالانه حدود ۱۵ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی، یک میلیون و ۴۸ هزار تن اتان، ۵/۱ میلیون تن پروپان و بوتان به ظرفیت تولید گاز و سایر محصولات گازی کشور افزوده شود.


هم اکنون ساخت پالایشگاه گاز بیدبلند۲ در سه بخش تأسیسات پالایشگاهی، خطوط لوله و تأسیسات ذخیره‌سازی در ماهشهر و تأسیسات غیر صنعتی در ۱۵ کیلومتری شمال ‌غربی بهبهان درحال انجام است.


نوشتن دیدگاه


ارتباط با ما

 

میدان توحید خیابان توحید پلاک 105 واحد3

02166948737

09392998892

radsazehadak@gmail.com

نظرسنجی سایت
نظرسنجی سایت
برترین موسسات آموزشی | رافابس سیستم | meetneed.ir
طراحی و پیاده سازی:گروه هنری رسانه ای آویـن مدیـا